Nejmodernější diagnostické metody, špičkové vybavení, optimální termíny vyšetření

Naše zdravotnické zařízení poskytuje komplexní ORL péči v celé šíři oboru a v hraničních oblastech jako je sono krku a dutin, vyšetření rovnováhy, spánková medicína a d.

Upozorňujeme, že bez objednání či doporučení ošetřujeme pouze pacienty s neodkladným zdravotním problémem ORL oblasti (např. krvácení, riziko dušení, terapií neovlivnitelná bolest ucha, kontroly po operacích nebo ošetření na pohotovosti, podezření na ORL komplikaci zánětů atd.), u všech ostatních preferujeme, aby byli primárně vyšetřeni u praktického lékaře nebo pediatra a měli doporučení k odbornému ORL vyšetření (byť přímo žádanku nevyžadujeme).

Na každé vyšetření se tedy prosím nejlépe telefonicky objednejte.  Pokud se nedovoláte, pravděpodobně právě ošetřujeme; zkuste to po chvíli znovu, telefony se opravdu snažíme zvedat.

ORL ambulance je pracoviště, kde vyšetřujeme pacienty s akutními respiračními infekty (virové, bakteriální a d.). Nemocným s příznaky akutní infekce doporučujeme použít v čekárně ochranu úst a nosu (roušku nebo respirátor); buďte prosím k sobě ohleduplní.

 

Plzeňská ordinace se nachází v centru města v komplexu objektu Denisovo nábřeží (sousedíme s EUC poliklinikou), vchod C, zvýšené přízemí. V sousedství je možné využít bezplatné parkování.

Berounská ordinace je od roku 2010 v objektu Poligonis v centru tohoto krásného středočeského města.

Kromě komplexní ambulantní diagnostiky a léčby běžných ORL nemocí se věnujeme i hraničním oblastem jako je vyšetření závrativých stavů, spánková medicína a léčba chrápání/monitorace spánku, endoskopické vyšetření úzkopásmovým zdrojem světla a videokymograficky, ultrazvukové vyšetření, vyšetření nosní průchodnosti rinomanometricky,  a další.

Tato vyšetření provádíme dlouhodobě, byli jsme jedni z prvních, kteří je zaváděli do klinické praxe nejenom v Plzni, ale i v České republice. Vycházíme nejenom z dlouholetých zkušenosti, ale i aktuálních trendů a možností moderní ambulantní otorinolaryngologie, abychom dokázali optimálně vyšetřit a léčit vás, naše pacienty. Jsme i letory odborných kurzů pořádaných odbornou společností a IPVZ, např. v oblasti sonografie hlavy a krku a d.

Uvedená špičková vyšetření provádíme bezplatně, za vyšetření nic nehradíte. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Provádíme i některé hrazené výkony (nastřelování náušnic, ošetření laserem) a preventivní vyšetření pro pracovníky v riziku hluku a jiné. Po dohodě ošetřujeme i nepojištěné pacienty, kteří výkon hradí samostatně.

Věříme, že budete s vyšetřením a ošetřením v našich ordinacích v Plzni a Berouně spokojeni. Pokud ne, dejte nám to vědět. Budeme se společně s vámi snažit o to, aby se váš zdravotní problém vyřešil.

Scroll to top