Nejmodernější diagnostické metody, špičkové vybavení, optimální termíny vyšetření

Naše zdravotnické zařízení poskytuje komplexní ORL péči v celé šíři oboru a v hraničních oblastech jako je sono krku a dutin, vyšetření rovnováhy, spánková medicína a d.

Nabízíme vám vyšetření v moderních ordinacích se špičkovým vybavením. Navíc vám vyjdeme maximálně vstříc s objednáním (ranní i odpolední termíny). Pokud to vyžaduje váš aktuální zdravotní stav, většinou vás (optimálně po telefonickém objednání) vyšetříme ještě týž den. Na každé vyšetření se tedy prosím nejlépe telefonicky objednejte.  Pokud se nedovoláte, pravděpodobně právě ošetřujeme; zkuste to po chvíli znovu, telefony se opravdu snažíme zvedat.

ORL ambulance je pracoviště, kde vyšetřujeme pacienty s akutními respiračními infekty (virové, bakteriální a d.). Nemocným s příznaky akutní infekce doporučujeme použít v čekárně ochranu úst a nosu (roušku nebo respirátor); buďte prosím k sobě ohleduplní.

 

Plzeňská ordinace se nachází v centru města v komplexu objektu Denisovo nábřeží (sousedíme s EUC poliklinikou), vchod C, zvýšené přízemí. V sousedství je možné využít bezplatné parkování.

Berounská ordinace je od roku 2010 v objektu Poligonis v centru tohoto krásného středočeského města.

Kromě komplexní ambulantní diagnostiky a léčby běžných ORL nemocí se věnujeme i hraničním oblastem jako je vyšetření závrativých stavů, spánková medicína a léčba chrápání/monitorace spánku, endoskopické vyšetření úzkopásmovým zdrojem světla a videokymograficky, ultrazvukové vyšetření, vyšetření nosní průchodnosti rinomanometricky,  a další.

Tato vyšetření provádíme dlouhodobě, byli jsme jedni z prvních, kteří je zaváděli do klinické praxe nejenom v Plzni, ale i v České republice. Vycházíme nejenom z dlouholetých zkušenosti, ale i aktuálních trendů a možností moderní ambulantní otorinolaryngologie, abychom dokázali optimálně vyšetřit a léčit vás, naše pacienty. Jsme i letory odborných kurzů pořádaných odbornou společností a IPVZ, např. v oblasti sonografie hlavy a krku a d.

Uvedená špičková vyšetření provádíme bezplatně, za vyšetření nic nehradíte. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Provádíme i některé hrazené výkony (nastřelování náušnic, ošetření laserem) a preventivní vyšetření pro pracovníky v riziku hluku a jiné. Po dohodě ošetřujeme i nepojištěné pacienty, kteří výkon hradí samostatně.

Věříme, že budete s vyšetřením a ošetřením v našich ordinacích v Plzni a Berouně spokojeni. Pokud ne, dejte nám to vědět. Budeme se společně s vámi snažit o to, aby se váš zdravotní problém vyřešil.

Scroll to top